Przejdź do głównej treści

Aktualności

Regulamin promocji Promocja Noworoczna -20% na wszystko

Regulamin promocji „Promocja Noworoczna -20% na wszystko ważne do 09.01.2022

 1. Organizatorem promocji jest firma KOPRINET Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, przy ul. Wyszyńskiego 1, kod pocztowy 75-062.
 2. Promocja prowadzona jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. W promocji mogą brać udział osoby pełnoletnie zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 4. Przedmiotem promocji są wszystkie produkty, których wydawcą jest firma KOPRINET Sp. z o.o. z wyłączeniem produktów wymienionych w pkt. 6.
 5. W czasie trwania promocji ceny produktów, o których mowa w pozycji 4 obniżone zostają o 20% od ceny katalogowej.
 6. Z promocji wykluczone są umowy na konserwację programu, opieka serwisowa, klucze sprzętowe, Rodos Mobil, nośniki CD, informatory cenowe Eurocenbud, abonament na informatory cenowe EUROCENBUD 2022, towary sprzedawane na www.normyceny.pl, szkolenia oraz produkty pozostające w ofercie firmy, których wydawcą nie jest KOPRINET Sp. z o.o.
 7. Promocja trwa od dnia opublikowania do 09 stycznia 2022 r. Zamówienia złożone przed lub po tym terminie nie są objęte niniejszą promocją.
 8. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest złożenie zamówienia, telefonicznie bądź pocztą elektroniczną na adres biuro@rodos.com.pl , a także zamówienia złożone poprzez strony internetowe www.rodos.com.pl, sklep.rodos.com.pl, w okresie jej trwania.
 9. Zamówienia nieopłacone w ciągu 7 dni od chwili ich złożenia ulegają przedawnieniu i nie stanowią przedmiotu promocji.
 10. Niniejsza promocja nie łączy się z innymi oraz ofertami indywidulanymi (należy wybrać korzystniejszą opcję).
 11. W czasie trwania promocji obowiązuje Regulamin sklepu internetowego opublikowany na stronie www.

Koszalin, 27.12.2021